Kodowanie w terapii pedagogicznej. O tym jak wspierać dzieci z SPE i dlaczego poprzez kodowanie.

W związku z startującym 6.10. CODEWEEK porozmawiamy o tym jak można postawić swoje pierwsze kroki z kodowaniem właśnie w w czasie trwania tej interesującej inicjatywy i dlaczego warto wdrażać kodowanie na zajęciach indywidualnych oraz w ramach terapii pedagogicznej. O szansach, ale i pułapkach od strony praktycznej.

Kliknij i dołącz!!!

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/edumoconline2

Teresa Smoleń

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i terapeuta pedagogiczny w Szkole Podstawowej nr 111 w Krakowie. Trenerka w Stowarzyszeniu Mistrzowie Kodowania. Członkini grupy Superbelfrzy MINI.
Zainteresowana nowoczesnymi rozwiązaniami w edukacji. Prywatnie fanka Zumby.

Oficjalny hashtag: #edumoconline

#EduMoc #EduMocOnline #EduMocOline2018  #mnożenieprzezdzielenie  #SuperbelfrzyRP #Największakonferencjadlanauczycieli

Partnerzy konferencji

Patronat medialny