Moderatorki

Prelegenci Moderatorki Relacja Video

FloBo – Marta Florkiewicz-Borkowska – nauczycielka języka niemieckiego w Szkole Podstawowej im.Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w wielu ogólnopolskich projektach takich jak Cyfrowa Szkoła, Aktywna Edukacja, Cybernauci, Mistrzowie Kodowania, Zaprogramuj Przyszłość, szkoła z Klasą 2.0, a obecnie Asy Internetu. Autorka artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji oraz zastosowania arteterapii w edukacji a także wielu innowacji pedagogicznych. Prelegentka na konferencjach edukacyjnych, współpracuje z wieloma instytucjami edukacyjnymi, współorganizatorka całodniowej konferencji online EduMocOnline, dyplomowana arteterapeutka, uczestniczka warsztatów doskonalących i programu Futur Classroom Lab w Brukseli, prelegentka na konferencji TEDxRawaRiver w Katowicach. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Fanka nauki metodą projektu, design thinking, odwróconej klasy, uczenia przez nauczanie oraz nowoczesnych technologii. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych, zabaw aktywizujących i metod kreatywnych w edukacji oraz łączenia offlinu z onlinem. Koordynatorka wielu projektów ogólnopolskich i międzynarodowych. Działaczka społeczna.

Nauczycielka Roku 2017. Microsoft Innovation Educator Expert 2019 – 2020. Wyróżniona przez Wysokie Obcasy w gronie 50 Śmiałych Kobiet 2017 roku. W jej działaniach najważniejszy jest zawsze człowiek, emocje i relacje.

 

 

Bilusz – Agnieszka Bilska – Superbelferka RP, laureatka konkursu dla nauczycieli języka angielskiego – Pearson ELT Teacher Award 2017; marketing specialist w firmie Future Processing, autorka licznych publikacji i warsztatów dla nauczycieli m.in. z projektowania gier miejskich z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Trenerka w programie Asy Internetu. Prowadzi na Facebooku fanpage “Gamifikacja Edu” poświęcony grom i gamifikacji.  Współtworzy gliwicki Warsztat Miejski, społeczność miłośników majsterkowania. Absolwentka kierunku User Experience Design na SWPS w Katowicach.